ФОТО: Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер позира со само еден пар високи чизми на неа

Instagram
Instagram

Ајрленд Болдвин, 25-годишна манекенка и актерка, чии родители се поранешна холивудска двојка Алек Болдвин и Ким Бесинџер, честопати ја истакнува својата фигура на социјалните мрежи, а овој пат реши да позира само во високи црни чизми до колена.

Instagram
Instagram

На задоволство на многуте нејзини обожаватели, Ајрленд позирање без ниту едно парче облека на неа.

Instagram
Instagram

„Високите чизми ја прават кожата сјајна“, е коментарот на Ајрленд која го остави на својот последен инстаграм – пост на кој сподели неколку фотографијата од фотосесијата.

 

 

 

 

 

 

 

 

Видео на денот