-2 C
Скопје

Годините не и можат ништо: Џенифер Лопез на 51 изгледа совршено во бикини

Кога станува збор за изгледот и енергијата на Џенифер Лопез, ретко се случува некој да искоментира нешто негативно.

Instagram
Instagram

51-годишната пејачка на својот инстаграм – профил со својата последна објава покажа како изгледа во костим за капење.

Нешто можеме да им препишеме на гените, но и часовите поминати во теретана, здравата исхрана и спортувањето се најзаслужни за овој изглед кај Џеј Ло.

„Совршено“, беше само еден од коментарите

Прочитајте и...  ФОТО | Миа Костова брутално искрена: Ролката ми е од Зара, а сакото од Бит пазар - Стил имаш или немаш, Шанел не те спасува

Поврзани вести

ВИДЕО: Американски хирург учествувал на судење преку видео врска паралено додека оперирал

Слободен печат

ВИДЕО | Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ воодушевени од нејзиниот танц: Водителката на „Sвездите на Гранд“ ја освои публиката

Слободен печат

ВИДЕО | Погледнете како супер – јахта од 75 милиони евра руши дел од марина на Карибите: За сè е виновен компјутерскиот систем

Слободен печат

ВИДЕО | Извонредно откритие: Археолозите пронајдоа церемонијална кочија во близина на Помпеја

Слободен печат

Највисокиот коефициент на интелегенција не е измерен ниту кај Илон Маск или Стив Џобс туку кај жена по име Мерилин

Слободен печат

ФОТО | Миа Костова брутално искрена: Ролката ми е од Зара, а сакото од Бит пазар – Стил имаш или немаш, Шанел не те спасува

СП.

Остави Коментар