9 C
Скопје

ФОТО: Ова е Каи – Актерката Нина Деан го покажа синчето!

Македонската актерка Нина Деан на почетокот на месец мај се реализираше во улогата на мајка и на свет го донесе синот Каи.

Актерката не е преголем зависник на социјланите мрежи, а во текот на бременоста објави неколку фотографии од својот труднички стомак.

Деновиве, таа повторно сподели фотка од седумесечниот Каи и покажа колку потпораснал.

Во објавата таа додаде стикери во знак на срце, а тука е i насмевката на нејзиното лице.

Оваа слика има празен alt атрибут; Името на датотеката е Nina-Dean-i-Kai.jpg
Прочитајте и...  Роберто Кавали по вакцинацијата: Колку повеќе сме вакцинирани, толку сме побезбедни за себе и за оние што не сакаат

Поврзани вести

Поради неа луѓето се самоубивале: Ова е најтажната песна во Југославија која Тито лично ја забранил

Слободен печат

Ковчегот во кој ќе биде погребан принцот Филип е направен пред 30 години: Еве зошто тој е обложен со олово

Слободен печат

ВИДЕО | Вежбајте секој ден, 10 до 20 минути со Памела: За подобро расположение и витка фигура

Слободен печат

На 16 години го исфрлиле од училиште, живеел во приколка и бил осомничен за убиство: 8 помалку познати факти за легендарниот Џим Кери

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Карди Би купила подароци за својата двегодишна ќерка во вредност од триесет илјади долари

Слободен печат

Џенифер Анистон вели дека приказните дека посвојува дете се чиста измислица

Слободен печат

Остави Коментар