ФОТО | Ниту Илина, ниту мачката Емче: Во креветот на Игор Џамбазов лежи некој друг!

игор џамбазов
Фото: Instagram

Омилениот актер и шоумен на многу генерации, Игор Џамбазов  на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии и кратки видеа од неговиот приватен живот, спомени од минатото, фотографии и пораки посветени на семејството, колегите и пријателите.

Актерот одамна нема објавено фотографија од својата сакана Илина, па дури нема ни фотографија од неговата галеница, мачката Емилија. Овој пат некој друг лежи во креветот покрај Игор, а притоа не било кој, туку…

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Видео на денот