22 C
Скопје

Tag : Илина

Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Во што се маскираа децата на нашите познати личности: Хана на Тамара како принцезата Елса, а Илина на Сара Мејс во еднорог

М.Р
Први април или популарно познат како Денот на шегата е еден од омилените денови меѓу најмладите бидејќи можат да се маскираат во нивните омилени јунаци...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: „Среќата е поубава кога е неочекувана“ – Игор Џамбазов и Илина Арсова прославуваат шест месеци љубов

Слободен Печат
Откако објавија дека се заедно, Игор Џамбазов и Илина Арсова станаа омилениот македонски пар. Парот редовно објавува заеднички фотографии, а публиката едноставно ужива во нивната...
Вести Ви Препорачуваме Македонија

ДА ДОНИРАМЕ, ДА СПАСИМЕ ДЕТСКИ ЖИВОТ: Aпел за помош за 9-месечната Илина која се бори со неуробластом

СП.
Почитувани читатели, На малaтa Илина од Скопје и беше дијагностициран Неуробластом (тумор на надбубрежната жлезда). Поради големината на туморот, Илина беше итно оперирана минатиот месец....
Забава Магазин

Сара Мeјс и Димитар Атанасовски славеa за малечката Илина!

Васко Спасоски
Познатата пејачка Сара Мејс после шест месеци од првиот роденден на ќерката Илина која што ја доби од бракот со водителот Димитар Атанасовски објави фотографии...