-6 C
Скопје

ФОТО: Никол Шерцингер ги демантира гласините за бременоста на ефикасен начин

Пејачката Никол Шерцингер (42) е веќе една година во среќна врска со поранешниот актер Том Еванс (35), двојката во последните неколку месеци често споделуваше заеднички фотографии и видеа од нивните заеднички тренинзи на социјалните мрежи.

Кога не позира со своето момче, Никол позира во секси изданија, а Том веројатно е зад објективот.

Instagram

Збогум, лето. Здраво, есен“, напиша пејачката како опис на последната фотографија која ја сподели со своите обожаватели.

Instagram

Пејачката позираше во бикини во риги и уште еднаш ги демантираше гласините дека е бремена кои неодамна се проширија низ странските медиуми. Поради нив, Никол ја избриша фотографијата од својот профил на Инстаграм која „крена прашина“ дека е пејачката е бремена.

Прочитајте и...  Нивната љубов беше осудувана и исмејувана – Мадона (62) и нејзиното момче (26) го докажаа спротивното!
Instagram

Шерцингер доби бројни комплименти за фотографиите во бикини, а некои следбеници дури и се пошегуваа со неа.

Каде е есента на која било од овие слики? Единствено нешто што гледам е лето“, напиша еден нејзин обожавател.

Instagram

Со тебе летото е секогаш секси“, напиша друг.

Поврзани вести

Што треба да направите со искинати банкноти?

Слободен печат

На неговите шеги се смее цела Македонија: Дали го препознавате момчето од фотографијата?

СП.

ВИДЕО: Џорџ Клуни призна дека сам ја потстрижува својата коса веќе 25 години – Но кога откри со што, започнаа шегите на негова сметка

Слободен Печат

Шокантно: Мистериозен монолит исчезна во САД, па најден е во Романија!

Слободен печат

Нивната љубов беше осудувана и исмејувана – Мадона (62) и нејзиното момче (26) го докажаа спротивното!

Слободен Печат

Стручњаците открија кои 6 особини треба да ги поседува секој маж кој е идеален љубовник!

Слободен печат

Остави Коментар