ФОТО: Луди по белиот костим за капење на Марјана Станојковска

Фото: Instagram

Марјана на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа од летниот одмор и од своите летни стајлинзи – интересни костими за капење и комбинации на облека.

Познатата водителка, лото – девојка и манекенка ужива ло летниот одмор на некоја тајна дестинација, но веруваме дека е во добро друштво.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Денес, здивот ни застана од изгледот на Станојковска во едноделен бел костим за капење. Вистинска „Baywatch“ девојка подготвена да ги спаси од „срцев удар“ присутните на плажата.

Бело, природа,  стои во описот на фотографиите кои Марјана ги сподели со своите бројни фанови.

Видео на денот