• Марјана Станојковска

ФОТО | Марјана Станојковска во монокини: Нашата позната манекенка хипнотизира со својата убавина

Инстаграм профилот на Марјана Станојковска нè хипнотизира. Нашата позната манекенка и лото – девојка не воодушевува со својата убавина и прекрасните фотографии кои ги споделува на социјалните мрежи.   View this post on Instagram   A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) Облечена во елегантни тоалети па се до интересни костими за капење и комбинации …

ФОТО | Марјана Станојковска во монокини: Нашата позната манекенка хипнотизира со својата убавина Read More »