Tag : Марјана Станојковска

Магазин Магазин слајдер Сцена

Марјана Станојковска и Ким Кардашијан во исто бикини, на која подобро и стои? (ФОТО)

Васко Спасоски
Нашата лото девојка, ТВ водителка и  топ модел Марјана Станојковска важи за една од најнегуваните и најдотераните јавни лица. Водителка, дефинитивно е љубител на модните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Еве зошто Марјана Станојковска е секс-бомба: Сигурно Пеце Наумовски е среќен човек! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако некој беше во дилема дали нашата позната лото-девојка Марјана Станојковска е една од најатрактивните јавни личности кај нас, сметаме дека нема потреба за тоа....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Момци, уживајте: Жежок карантински танц на водителката Марјана Станојковска (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Сигурни сме дека многумина од вас ги виделе танцувачките способности на водителката Марјана Станојковска. Ако добро се сеќавате, таа учествуваше ѝ во шоуто „Танц со...
Магазин Сцена

Водителката Марјана објави фотка во бикини и призна што и недостига највеќе! (ФОТО)

Васко Спасоски
Деновите во изолација бавно поминуваат и за водителката и лото-девојка Марјна Станојковска. Русокосата убавица од екраните преку „Инстаграм“ откри што и недостига највеќе. Tоа го...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

ПЕЧАТ 2019: Перо се разведе, Марјана призна дека го сака Пеце, а Слаткар и Панчо ќе си „извадеа“ очи!

Слободен печат
Можеби македонската естрада не е голема како српската, бугарската или албанската, но и тоа како во 2019 година имаше настани и случки по кои ќе...
Еспресо Шоу биз

Освојуваат со своите облини каде и да се појават: Овие Македонки имаат најголеми гради на естрадата (ФОТО)

Слободен печат
Пејачките секогаш се трудат да изгледаат што е можно поубаво и со својата појава да привлечат големо внимание каде и да се појават. Овие наши познати...
Еспресо Шоу биз

„Валканиот танц“ на Марјана Станојковска! Во еден момент водителката ја крена маичката и ѕирна градникот… (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата водителка Марјана Станојковска буквално ги „шекна“ своите обожаватели на Инстаграм со видеото кое го објави пред само еден ден. Станојковска на видеото ги покажува...
Еспресо Шоу биз

Краток фустан и деколте во преден план! Марјана Станојковска изгледа… (ФОТО)

Слободен печат
Водителката Марјана Станојковска по се изгледа нема милост за нејзините машки обожаватели на социјалните мрежи. Таа објави две фотографии на Фејсбук и Инстаграм и буквално...
Еспресо Шоу биз

Марјана скока на јаже, ама скока и нешто друго (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата водителка Марјана Станојковска речиси секојдневно е активна на социјалните мрежи со објави на фотографии или видеа. Таа најчесто е во улога на промотор на...
Еспресо Шоу биз

Сите зјапаат во деколтето на Марјана, но таа има задник за чиста десетка (ФОТО)

Васко Спасоски
Главни атрибути на познатата водителка Марјана Станојковска отсекогаш биле нејзините природни и големи гради. Според многумина нејзиното деколте е најдобро на нашата естрада и со...