Tag : капење

Магазин

Февруари во Белград: Брат и сестра се сончаа на плажа, а потоа се капеа во реката Сава (ФОТО)

Слободен печат
Денешното убаво и топло време во Белград измами многумина да излезат во парковите и кафулињата, но некои од нив одлучија да одат и еден чекор...
Еспресо Жена Магазин Мода

Посексипилен костим за капење не постои! Дали би платиле 150 евра за цела плажа да гледа во вас? (ФОТО)

Слободен печат
Провокативните костими за капење се само за храбрите дами. View this post on Instagram @shesgot_krvs looking super hot in our slash bikini in red.. 🔥🔥🔥...
Еспресо Хороскоп

УТРИНСКИ РУТИНИ: Како хороскопските знаци го започнуваат денот?

Слободен печат
Прочитајте која би била совршената рутина за вас, според хороскопскиот знак....
Еспресо Шоу биз

Кејт Мос во минијатурен костим за капење изгледа беспрекорно (ФОТО)

Слободен печат
Славната манекенка Кејт Мос и нејзиниот 13 години помлад дечко, германскиот аристократ и фотограф Николаи вон Бисмарк, одлучија да земат малку слободно време за себе...
Еспресо Шоу биз

Сораја на базен: Ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие „балони“ (ФОТО)

Слободен печат
Познатата старлета Сораја Вучелиќ на својот Инстаграм профил секојдневно споделува нови фотки со кои ги збудалува своите следбеници. Во последните неколку денови таа сподели серија...
Забава Магазин

Само во Русија: Дали сте за едно капење со мечка? (ВИДЕО)

Слободен печат
Капењето во река заедно со мечка секако не е најпосакуваниот избор, но токму ваква ситуација, доколку судиме според видеото објавено на интернет, се чини сосема...
Еспресо Шоу биз

Снаата на Лепа Брена се соблече во бикини, на коментарите им нема крај (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Александра Пријовиќ, снаата на Лепа Брена, иако се породи на почетокот на март, таа многу брзо се врати во форма и сега изгледа...
Еспресо Шоу биз

Се појавија фотки од Кејт Мидлтон во бикини: Кралицата ќе полуди! (ФОТО)

Слободен печат
На социјалните мрежи веќе неколку дена кружи слика на која војвотката од Кембриџ и принцот Вилијам се разголени. Британското кралско семејство предизвикува големо внимание во...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Аделина Тахири во бикини ќе ве остави без здив (ФОТО)

Слободен печат
Атрактивната Албанка Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, познатиот адвокат Серјожа Марков се на одмор, а тоа го потврди таа преку објавите на секси фотографии во...
Еспресо Жена Магазин Мода

МОДНА ИНСПИРАЦИЈА: Што носат познатите дами на плажа (ФОТО)

Слободен печат
Познатите дами овие денови покажаа дека комплетно се подготвени за на плажа. Освен затегнатото тело, покажаа и совршени модни комбинации и одлични костими за капење....