21.8 C
Скопје

ФОТО | Фотографирана кога најмалку се надевала: Најновата фотографија од бремената Меган Маркл го обиколи светот!

Меган Маркл, сопругата на принцот Хари, кој неодамна се врати од Велика Британија каде отпатува поради погребот на неговиот дедо, принцот Филип, е забележана во јавноста за првпат по експлозивното интервју кое таа и принцот го дадоа кај Опра Винфри.

Таа е сликана на прошетка во Калифорнија, со синот Арчи во рацете, кој во месец мај ќе наполни две години, а на фотографиите може да се забележи нејзиниот труднички стомак.

Меган била лежерно облечена во фармерки, црна маица, маслинеста јакна и шпицести папучи со отворена пета.

Фотографијата веднаш го обиколи светот, а најголемо внимание привлече нејзиниот труднички стомак…

Поврзани вести

Познатиот југословенски киоск „К67“ беше поставен на „Тајмс Сквер“ во Њујорк: Но, дали светот знае за неговата културолошка историја?

Слободен Печат

Најмоќната деловна жена во светот: Шерил Сандберг прозборе дескриминацијата на жените во пандемијата

Слободен Печат

„Порака во шише го преминала Атлантикот“: По неколку години се создало неочекувано прекуокеанско пријателство

Слободен Печат

Погледнете што има да каже Ким Кардашијан за сопствениот љубовен живот

Слободен Печат

Џастин Бибер сподели ретка фотографија со неговиот татко: Тато, те сакам со целото мое срце

Слободен Печат

Погледнете кои хороскопски знаци се најдобри родители – рангирани!

Слободен Печат

Остави Коментар