20 C
Скопје

ФОТО | Џенифер Лопез облечена во бело, но без веренички прстен на раката: Дали тоа значи крај на уште една голема љубов?

И покрај сите гласини за проблеми со нејзиниот вереник Алекс Родригез, Џенифер Лопез упорно негира пред јавноста дека нивната врска е во криза. Сепак, се чини дека тоа не е сосема точно.

Таа сподели фотографија од снимањето на нејзината нова кампања на својот инстаграм – профил, каде e целосно облечена во бела боја. На фотографијата Џеј Ло носи бело елегантно палто, а под него само градник, во комбинација со бели патики.

„На врвот на светот“, напиша Џеј Ло под објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Сепак, детаљот што го привлече вниманието на нејзините фанови е дека пејачката на фотографијата не го носи дијамантскиот веренички прстен, без кој порано никогаш не се појавувала во јавност.

Големиот дијамантски прстен повеќе не е на нејзината рака според оваа фотографија и покрај тоа што јавно потврди дека нејзината врска со Алекс и е приоритет и дека даваат се од себе за да успеат.

Поврзани вести

ВИДЕО: Кортни Кокс ја исфрлила водителката од дома бидејќи била лоша цимерка

Слободен печат

ФОТО | Јелена Карлеуша ги замолчи оние кои не веруваат дека се вакцинирала: Јецо, те почитувам, но иглата никаде не ја гледам – Затоа што си слепа!

Слободен печат

Кралицата Елизабета никогаш не открива што сака најмногу да јаде: Има една многу добра причина за тоа!

Слободен печат

ВИДЕО | Новиот хит на „Coldplay“ прв го слушна астронаутот Томас Пескет: Концерт за една личност

Милена Ри

ФОТО | Верна на својот стил: Брижит Макрон во палто кое одлично им прилега на русокосите!

Слободен печат

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

Слободен Печат

Остави Коментар