Tag : Алекс Родригез

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дури и таа има целулит: Реална фотка од Џеј Ло каква што ретко се гледа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Латино дивата и американска пејачка Џенифер Лопез (51) оваа недела има доста причини за славење. Покрај 51-от роденден, нејзиниот фантастичен настап на полуфиналето на „Супербол“...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џеј Ло се обиде да го внесе кучето во приватниот авион, но се случи вистинска драма! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Џенифер Лопез (50) и Алекс Родригез (44) со приватен авион од Лос Анџелес заминале на одмор, а друштво им правеа децата и двете кучиња. Меѓутоа,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џеј Ло и нејзиниот вереник објавија одлична идеја за тренинг во пар: Нејзините стомачни мускули се во прв план! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Еден од најфит паровите на светот, Џенифер Лопез и Алекс Родригез, заедно тренираат и тоа е тајната на нивниот квалитетен однос. Тие се поврзуваат со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Возачот не смее ништо до допре со гола рака: Џеј Ло е во паника поради коронавирусот, а ова е доказ за тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската пејачка, актерка и продуцентка, Џенифер Лопез (50) е фотографирана додека излегувала од својата омилена теретана во Мајами, додека пак друштво и прави нејзинот вереник,...
Магазин

Џенифер Лопез и Алекс Родригез не ја кријат заљубеноста! (ФОТО)

Слободен Печат
На неодамнешниот Супербол настан, настапот на Џенифер Лопез предизвика големо внимание кај публиката, а не недостасуваше ниту поддршката од нејзиниот вереник Алекс Родригез. View this...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез на оригинален начин го честиташе Божиќ: Фановите ја коментираа позата (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез и оваа година на оригинален начин им го честита Божиќ на фановите, со емотивна фотографија на која пред елката се бакнува со вереникот,...
Еспресо Шоу биз

Алекс Родригез повторно ја запроси Џенифер Лопез и тоа на неочекувано место (ФОТО)

Слободен печат
Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез оваа година во март на Бахамите ја запроси својта поубава половина, пејачката и актерка Џенифер Лопез. Осум месеци подоцна, тој...