• Алекс Родригез

ФОТО | Џеј Ло ги менува бившите партнери како чорапи: По Афлек, сега е „уловена“ со друг поранешен

Латино дивата Џенифер Лопез е фотографирана на ручек со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони во Мајами, каде што инаку ги поминува деновите со поранешниот свршеник Бен Афлек. Џеј Ло, која неодамна ја раскина свршувачката со бејзбол-играчот Алекс Родригез, последните недели ги помина во друштво на нејзината поранешна љубов, Бен Афлек, во Монтана и во нејзината …

ФОТО | Џеј Ло ги менува бившите партнери како чорапи: По Афлек, сега е „уловена“ со друг поранешен Read More »