Една од најзгодните пејачки во Србија предизвикала сообраќајна незгода, но веднаш избегала! (ФОТО)

Една од најатрактивните српски пејачки, Едита Арадиновиќ неодамна предизвикала сообраќајна несреќа во Белград, но речиси никој немаше да дознае доколку момчето кое било учесник во истата не обелодени во јавноста.

Имено едно момче се огласи на социјалните мрежи дека неговата мајка имала сообраќајна несреќа која ја предизвикала пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Veceras Nis, sutra Sabac! Jeste li spremni?? #slobodnomerani #comingsoon

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

Тој тврди дека Едита по сообраќајката избегала од лице место и додава дека пејачката плачела и тврдела дека не може да ја плати штетата, по што побегнала.

По ова пејачката се огласи со својата страна на приказната.

Прочитајте и...  Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

– Тоа беше недоразбирање. Беше верижен судир. Не е точно дека сум побегнала, вели Едита за српските медиуми.

 

Прочитај повеќе

Науката одлучи! Принцезата Дајана е најубавата благородничка на сите времиња

Слободен печат

Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат