Доктор за пример: Иако им става инекции, децата од неговата ординација излегувaат со насмевка (ВИДЕО)

Овој доктор има совршен трик како на своите најмлади пациенти да им даде инекција без солзи…

Повеќето деца имаат страв од одењето на доктор, но ниту едно бебче нема да има трауми од белиот мантил и иглите, благодарение на овој педијатар.

Имено, овој доктор пронашол совршен трик како на своите најмлади пациенти да им даде инекција, а тие да не почувствуваат ниту страв ниту болка.

Повеќето родители се воодушевени од овој пристап, а погледнете како изгледа тоа…

Прочитајте и...  Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат