Tag : ординација

Забава Магазин Магазин слајдер Семејство

Доктор за пример: Иако им става инекции, децата од неговата ординација излегувaат со насмевка (ВИДЕО)

Слободен печат
Овој доктор има совршен трик како на своите најмлади пациенти да им даде инекција без солзи… Повеќето деца имаат страв од одењето на доктор, но...
Вести Свет

ЗА МАЛКУ ЌЕ УМРЕЛА ПОРАДИ ЛАЖЕН ХИРУРГ: Пронашла лекар на ФБ, сега изгледа како ФРАНКЕНШТАЈН

Слободен печат
Некои прокоментирале дури и дека добро поминала, но и дека немаат сожалување за луѓе кои за вакви сериозни зафати се консултираат преку социјални мрежи....
Вести Македонија

СТРАШНО : „ТОР“ ОД МАКЕДОНИЈА со чекан демолирал болници во Германија

Слободен печат
Четириесет годишник од Македонија успеал за една вечер во Германија да демолира стоматолошка амбуланта, една болница како и локал за игри на среќа и тоа...