Дневна соба над Егејското море: Само доколку имате доволно храброст ќе седнете на овој двосед! (ВИДЕО)

Параглајдеристот од Турција Хасан Кавал дошол до одлична идеја… Сакате адреналин и предизвици, а немате идеја? Хасан ќе ви покаже како се прави тоа…

Кавал на социјалните мрежи со своите следбеници сподели како тој ужива во сончевите денови над Измир.

Имено, тој адаптирал еден двосед, го врзал за падобран и се пуштил во вистинска авантура.

Целосното доживување во „летната дневна соба“ го надополнил со домашните папучи, наместо патиките кои ги соблече во висините и со еден телевизор на кој тој го гледаше цртаниот филм „Том и Џери“.

Кој има храброст, може да му се придружи, погледнете…

Прочитајте и...  Необјавениот албум на Дејвид Боуви наскоро пред слушателите

Прочитај повеќе

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат

На кого Александар Тарабунов вели: „Дај ми“? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

6 најмоќни ефекти од пливањето врз телото и умот

Слободен печат

Дали нешто ѕирка од бикинито на Дунавка Трифуновска? (ФОТО)

Васко Спасоски

Анџелина Џоли бара промена на судијата, тврди дека тој има близок однос со адвокатката на Бред Пит

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Народни лекови со кромид што ќе ви решат многу здравствени проблеми

Слободен печат

Се топат во уста: Посни крофни

Слободен печат

Милионерот уапсен зашто наместо маска на лицето, ја носел тангата на жена му! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Слободен печат

Интервју со проф. д-р Ана Фрицханд, психолог: Пандемијата предизвика историски пораст на анксиозно-депресивните состојби

Јасмина Кантарџиева Димков

Тања Савиќ го пријавила сопругот за киднапирање на децата: Му се закануваат 30 години затвор!

Слободен печат