Цеца го објави првите фотографии од внукот Жељко: Среќна крштевка ангелу мој! (ФОТО)

Пред два дена Богдана и Вељко Ражнатовиќ го крстија својот наследник Жељко, а Цеца и Анастасија објавија фотографии од внукот.

Крштевката била оддржана со најтесниот круг на семејството, а гордите баба и тетка постојано објавуваа инстаграм-приказни од малечкиот Жељко.

инстаграм

Цеца објави слика на која што ги спореди Вељко и Жељко како бебиња.

инстаграм

„Каков татко, таков син“, напиша познатата фолк ѕвезда.

инстаграм
инстаграм
инстаграм
Прочитајте и...  Историјата на пластиката: Зошто пластичните пакувања сè уште се присутни на пазарот?

Поврзани вести

Што е душевен секс?

Слободен Печат

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат

ФОТО: Бела Хадид уште еднаш воодушеви со својот едноставен стил

Слободен Печат

Кое чоколадо има психоактивно, дури и антибактериско дејство врз луѓето?

Слободен Печат

ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Слободен печат

Почина Спенсер Дејвис: Гитаристот кој помогна во популаризирање на американскиот блуз во Велика Британија

Слободен Печат

Остави Коментар