Блуза која ќе го одбележи крајот на летото и почетокот на есента: Хит модел кој одговара на се (ФОТО) - Слободен печат

Блуза која ќе го одбележи крајот на летото и почетокот на есента: Хит модел кој одговара на се (ФОТО)

Се вклопува во секој стил и е одличен избор за секоја прилика…

Елегантните блузи им припаѓаат на парчињата кои ги носиме во текот на сите четири годишни времиња и во сите можни стилови и прилики, бидејќи совршено се вклопуваат во речиси секоја комбинација.

Доаѓаат во различни бои, дезени и модели, со кратки и долги ракави, но пред крајот на летото еден модел особено се истакна.

Станува збор за проѕирната блуза или блуза со нежни проѕирни ракави.

Погледнете, ние ви нудиме идеи, вие искористете ја приликата да се дотерате…

 

Прочитај повеќе

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

eight − five =

Прочитај повеќе

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат

Рецепт за палачинки без брашно

Слободен печат

Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат