Бијонсе во луксузен стил излезе од карантин, фановите веднаш воочија детаљ со кој ги насмеа (ФОТО)

Американската музичка ѕвезда Бијонсе (38) се повози со својата асистентка во луксузниот автомобил и во таа прилика носеше заштитна маска за лице, која всушност беше завртена наопаку и така ги насмеа сите фанови.

За време на пандемијата на коронавирусот популарната пејачка се повлече, не излегуваше често од својот луксузен дом и сите обврски ги одложи до неодреден период, додека не помине кризата.

По речиси два месеци Бијонсе е сликана додека со својата „десна рака“ се возеше низ улиците во Лос Анџелес во непрепознатливо издание.

Бијонсе била едвај препознатлива бидејќи имала капуљача на главата, носела очила за сонце и заштитна маска за лице, па така целото лице и било прекриено.

Она што било смешно е тоа што таа случајно маската ја носела на погрешната страна, а буквата „Б“ која е испринтана на маската, за жал била наопаку. Таа седела на совозачкото место, додека нејзината асистентка го возела винтиџ мерцедесот, а и двете уживале во прекрасниот ден и сончевите зраци на Беверли Хилс.

Прочитајте и...  Првиот возач на автомобил во светот била жена, возела 106 километри со брзина до 40 км на час

Прочитај повеќе

Првиот возач на автомобил во светот била жена, возела 106 километри со брзина до 40 км на час

Слободен печат

Детали од дневникот на Мајкл Џексон: Стравувал дека ќе го убијат, посакувал бесмртност и 20 милиони долари неделно

Слободен печат

Овој домашен спреј против комарци неверојатно делува, а се прави само од две состојки

Слободен печат

„Ролинг Стоунс“ најавија реиздание на албумот од 1973-та, пристигнуваат и три досега необјавени песни

Слободен печат

Билките и фенг шуи: Некои ни носат среќа, други богатство, трети љубов…

Слободен печат

Што сè може да ја оштети вашата коса, а не сте свесни за тоа

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Која е разликата меѓу парфем, тоалетна и колонска вода?

Слободен печат

Многумина велат дека не успеала да го преболи Винсент Касел: Моника Белучи откри како изгледал нивниот брачен живот

Слободен печат

За што се можете да го употребите шампонот за коса?

Слободен печат

„Смета дека парите може подобро да се потрошат“ – Принцот Вилијам не дозволува семејството финансиски да му помага на Хари!

Слободен печат

Најуникатниот рибен ресторан на светот (ВИДЕО)

Слободен печат

Танди Њутн го прокоментира односот со Ток Круз: Беше доминантен и се плашев од него на снимањата

Слободен печат