Tag : излезе

Еспресо Шоу биз

Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО)

Слободен печат
Светски познатата Лејди Гага падна од сцената на својот последен настап во Лас Вегас, а за сето тоа беше виновен неспретниот обожавател. Таа го повика...
Еспресо Шоу биз

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Слободен печат
Имено, за разлика од пред некој ден кога се појави со фустан со сини перја, со нагласено деколте, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на...
Еспресо Шоу биз

Брена во најкраткиот фустан во кариерата излезе на бина, направи лом и покажа нешто повеќе (ВИДЕО)

Слободен печат
Лепа Брена (58) прва на јавната сцена носеше секси костими кои денес ретко која млада пејачка би се осудила да ги облече, а фолк ѕвездата...
Еспресо Мода Шоу биз

Запознајте се со Хеиди, манекенката на која и излезе градата во Кан (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Ова е моделот од Косово, Хеиди Луштаку, која веќе со години стои силно во светот на меѓународната мода и убавина. Таа кариерата како модел ја...