Баба (89) од дом за Божиќ посакала стриптизер и добила! (ФОТО+ВИДЕО) - Слободен печат

Баба (89) од дом за Божиќ посакала стриптизер и добила! (ФОТО+ВИДЕО)

Џоан (89) и Паулин (84), пријателки од дом за стари лица во Велика Британија, за малку не доживеале инфаркт кога во просторијата влегол мускулест пожарникар и пред нивните очи соблекувал се од себе, Џоан посакала за Божиќ да ја посети „атрактивен маж со големи мускули“, а управата на домот го одобрила тоа.

фејсбук

Стриптизерот ги воодушевил бабите, танцувал околу нив, ги гушкал, а тие ја искористиле приликата да малку да го допираат. Џоан вели дека и се допаднала секоја секунда од неговиот настап.

фејсбук

Неверојатен е, би сакала да ме посетува секој ден. Се почувствував повторно млада, изјавила зацрвенетата баба која на стриптизерот во гаќите му ставила неколку банкноти.

 

фејсбук
фејсбук

Видеото од неговиот настап пред бабичките можете да го погледнете ОВДЕ.

 

Прочитај повеќе

За дами од 20 до 50 години: Ако сте вака облечени, изгледате феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Сензуална музика од филмови за возрасни од седумдесеттите години која треба да ја слушнете и денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Слободен печат

Со овој тип мажи оргазмите се најдобри!

Слободен печат

Наши миленици: Марко, уличар со господски манири

Слободен печат

„Игра на тронови“: Нова серија за разочараните фанови

Слободен печат

Остави Коментар

17 − 1 =

Прочитај повеќе

Бурниот живот на Вознијацки: Се сликаше гола за магазин, а Роналдо ја „ќари“ со скап автомобил (ФОТО)

Слободен печат

Диетите се „аут“, за витка линија ви треба ОВОЈ КОНЦЕПТ!

Слободен печат

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот  

Слободен печат

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Слободен печат

Девет женски особини кои мажите ги обожаваат!

Слободен печат