Баба (89) од дом за Божиќ посакала стриптизер и добила! (ФОТО+ВИДЕО)

Џоан (89) и Паулин (84), пријателки од дом за стари лица во Велика Британија, за малку не доживеале инфаркт кога во просторијата влегол мускулест пожарникар и пред нивните очи соблекувал се од себе, Џоан посакала за Божиќ да ја посети „атрактивен маж со големи мускули“, а управата на домот го одобрила тоа.

фејсбук

Стриптизерот ги воодушевил бабите, танцувал околу нив, ги гушкал, а тие ја искористиле приликата да малку да го допираат. Џоан вели дека и се допаднала секоја секунда од неговиот настап.

фејсбук

Неверојатен е, би сакала да ме посетува секој ден. Се почувствував повторно млада, изјавила зацрвенетата баба која на стриптизерот во гаќите му ставила неколку банкноти.

 

фејсбук
фејсбук

Видеото од неговиот настап пред бабичките можете да го погледнете ОВДЕ.

Прочитајте и...  Шерон Стоун: Ја измамив смртта трипати! Како ќе умрам следниот пат?

 

Прочитај повеќе

Еднодневно издание на Д Фестивал во Дојран

Слободен печат

Софија Милошевиќ остро возврати на нападите на Инстаграм: Сите сме различни и во тоа лежи убавината на светот!

Слободен печат

Не е лесно да ја импресионирате свекрвата: Обидете се со Свекрвина торта

Слободен печат

9 соби, 16 бањи и шипки за стриптиз! Погледнете ја новата палата на Меган и Хари вредна 14,6 милиони долари (ФОТО)

Слободен печат

Дознал дека сопругата го изневерува со помош на Гугл мапс

Слободен печат

Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

7 најдобри астро комбинации за брак: Дали сте меѓу нив?

Слободен печат

Шерон Стоун: Ја измамив смртта трипати! Како ќе умрам следниот пат?

Слободен печат

Шон Конери е избран за најдобриот Џејмс Бонд во историјата (ФОТО)

Слободен печат

ФАСТ-тест – за брзо препознавање на мозочен удар

Слободен печат

Хороскоп за 13 август: Животот е убав за оние што знаат да го живеат

Слободен печат

За шест години проживеа како за шест животи: Неверојатниот подем и пад на Жан Мишел Баскија (ФОТО/ВИДЕО)

В.Т.