• добила

ФОТО: Тејлор Свифт јавно ја покажа пораката која ја добила од Бијонсе

Пејачката Тејлор Свифт брилираше на доделувањето на Греми наградите, бидејќи по овогодишната церемонија се впиша во историјата станувајќи првата жена уметник која три пати освоила награда за албум на годината, на што и честита и колешката Бијонсе. Имено, Бијонсе на својата помлада колешка и испратила букет цвеќе и рачно напишана порака во која и честиташе …

ФОТО: Тејлор Свифт јавно ја покажа пораката која ја добила од Бијонсе Read More »