Tag : добила

Магазин Магазин слајдер Храна

Во домашни услови добила ист производ како од Мекдоналдс (ВИДЕО)

Слободен печат
Интернет публиката целосно збудале по овој начин на подготовка… Постојат многу начини за подготвување на поширани јајца, но само еден води до вкусот на оние...
Забава Магазин

Баба (89) од дом за Божиќ посакала стриптизер и добила! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Џоан (89) и Паулин (84), пријателки од дом за стари лица во Велика Британија, за малку не доживеале инфаркт кога во просторијата влегол мускулест пожарникар...
Еспресо Шоу биз

ШТОМ СЕ ПОЈАВИЛА НА ФАКУЛТЕТОТ ГО ДОБИЛА ОВОЈ ПРЕКАР! Кој би рекол дека ВОЈВОТКАТА некогаш вака ја нарекувале!

Слободен печат
Кејт Мидлтон го оствари сонот на секоја девојка и се омажи за принцот. Првата обична смртничка која се омажи во кралско семејство, принцот го освоила...
Ви Препорачуваме Забава Магазин

Снимила како ресторанот ја „подготвува“ храната па ДОБИЛА ОТКАЗ: Вака се готви во СЕКОЈ ФАСТ-ФУД (ВИДЕО)

Слободен печат
Една вработена во американскиот ресторан „Panera Bread” на интернет објави видео во кое прикажува како кај нив се подготвуваат макарони со сирење. Откако снимката стана...
Еспресо Шоу биз

„Дебела, омажи се за бел човек!” Плус-сајз манекенката добила ужасна порака, па ја објавила (ФОТО)

Слободен печат
“Најди мозок и омажи се за добар бел човек и имај бели деца, а не црни со твојот мајмунски маж”, било напишано во мејлот кој...
Еспресо Шоу биз

За неколку секунди ЗАРАБОТИВ 1.000 ЕВРА: Тијана Дапчевиќ открива како ги добила овие пари!

Слободен печат
Пејачите, во денешно време, се делат на оние кои со гордост го прифаќаат бакшишот и на оние кои со гадење зборуваат за овој вид на...
Еспресо Шоу биз

Кралицата не крие која и е миленичка: Кејт Мидлтон за годишнината од брак добила вистинско изненадување!

Слободен печат
За Кејт Мидлтон понеделникот бил особено свечен ден и тоа не само поради 8-годишнината од венчавката со принцот Вилијам, туку и поради признанието кое го добила...