• божиќ

ФОТО | Карлеуша ден по драмата со Душко во семејната куќа, се ослободува од спомените

Ден по семејната драма во домот на српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ , екипата на српски „Курир“ повторно ја посетила луксузната белградска населба во која тие со години живеат. Иако завчера, на најрадосниот христијански празник – Божиќ, во нивната куќа се одвивала вистинска драма, ден откако пејачката го пријавила сопругот за семејно …

ФОТО | Карлеуша ден по драмата со Душко во семејната куќа, се ослободува од спомените Read More »