1 C
Скопје

Аксесоар без кој ниту една зима не може да пројде? Вака се носи „оверсајз“ шалот оваа сезона! (ФОТО)

Предимензионираните модели и оваа сезона се во тренд, а освен што изгледаат одлично, совршени се и за дождливи и ветровити денови, бидејќи ќе ве згреат. Сите принтови се модерни, а на вас ви останува да го изберете оној кој најмногу ви се допаѓа.

Ова е аксесоар кој се вклопува во секој стил. Одлично оди со патики и спортскиот стил, но и со елегантните комбинации.

Подготвивме неколку фотки со цел да ви доловиме колку прекрасен аксесоар е ова, погледнете…

View this post on Instagram

Autumn in @dior 🍂 #dioraw19

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

View this post on Instagram

New York Minute 💥

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

профимедиа
профимедиа
Прочитајте и...  ВИДЕО | Најдоброто принудно слетување на авион во историјата: Во река, среде „бетонска џунгла“ со 0 жртви!

Поврзани вести

„Википедија“ бележи 20 години постоење: Бесплатна енциклопедија за цел свет

Слободен Печат

Душко Тошиќ со нова љубовна афера? Карлеуша не остана без коментар

Слободен Печат

На Владо Георгиев му ја укинааа забраната од 10 години за влез во Црна Гора

Слободен печат

Карди Би ќе глуми главна улога во „безобразна“ комедија

Слободен Печат

Зимски детокс напиток од само 2 состојки: Исчистете го телото од токсини и забрзајте го метаболизмот!

Слободен печат

Тарт со карамелизирани јаболка

Слободен печат

Остави Коментар