Аксесоар без кој ниту една зима не може да пројде? Вака се носи „оверсајз“ шалот оваа сезона! (ФОТО)

профимедиа

Предимензионираните модели и оваа сезона се во тренд, а освен што изгледаат одлично, совршени се и за дождливи и ветровити денови, бидејќи ќе ве згреат. Сите принтови се модерни, а на вас ви останува да го изберете оној кој најмногу ви се допаѓа.

Ова е аксесоар кој се вклопува во секој стил. Одлично оди со патики и спортскиот стил, но и со елегантните комбинации.

Подготвивме неколку фотки со цел да ви доловиме колку прекрасен аксесоар е ова, погледнете…

View this post on Instagram

Autumn in @dior ? #dioraw19

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

View this post on Instagram

New York Minute ?

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

профимедиа
профимедиа
Видео на денот