Аксесоар без кој ниту една зима не може да пројде? Вака се носи „оверсајз“ шалот оваа сезона! (ФОТО)

Предимензионираните модели и оваа сезона се во тренд, а освен што изгледаат одлично, совршени се и за дождливи и ветровити денови, бидејќи ќе ве згреат. Сите принтови се модерни, а на вас ви останува да го изберете оној кој најмногу ви се допаѓа. Ова е аксесоар кој се вклопува во секој стил. Одлично оди со …

Аксесоар без кој ниту една зима не може да пројде? Вака се носи „оверсајз“ шалот оваа сезона! (ФОТО) Read More »