• аксесоар

Ќерката на Кајли Џенер се пофали со аксесоар вреден повеќе од илјада евра! (ВИДЕО)

И покрај тоа што има само две години, Сторми Вебстер, ќерка на мејкап могулот Кајли Џенер, има префинет вкус. Нејзината мајка ѝ подарила дизајнерска чанта која чини повеќе од илјада евра, а девојчето не се разделува од тој аксесоар. View this post on Instagram this type of energy!! ??????? A post shared by Kylie ? …

Ќерката на Кајли Џенер се пофали со аксесоар вреден повеќе од илјада евра! (ВИДЕО) Read More »