3 C
Скопје

Tag : аксесоар

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Кајли Џенер се пофали со аксесоар вреден повеќе од илјада евра! (ВИДЕО)

Слободен Печат
И покрај тоа што има само две години, Сторми Вебстер, ќерка на мејкап могулот Кајли Џенер, има префинет вкус. Нејзината мајка ѝ подарила дизајнерска чанта...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ова ќе биде главниот ретро аксесоар за летната сезона! (ФОТО)

Слободен Печат
Пластичната штипка за коса е неопходно нешто ова лето! Минатото лето на сцената се врати со ревијата на Александар Венг во предимензионален футуристички фазон, а...
Еспресо Жена Магазин Мода

Аксесоар без кој ниту една зима не може да пројде? Вака се носи „оверсајз“ шалот оваа сезона! (ФОТО)

Слободен печат
Предимензионираните модели и оваа сезона се во тренд, а освен што изгледаат одлично, совршени се и за дождливи и ветровити денови, бидејќи ќе ве згреат....
Еспресо Мода

Тренд кој го одзема здивот: Со овој впечатлив аксесоар секој стајлинг изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат
Сите ќе се завртуваат по вас, каде и да се појавите. Иако летните температури значително опаднаа, тоа не значи дека би требало да се откажете...
Еспресо Жена Магазин Мода

Секоја жена од стил мора да го знае ова: Вака се носи најпопуларниот аксесоар за коса за оваа сезона! (ФОТО)

Слободен печат
Овој аксесоар секоја фризура ќе ја направи интересна, па не не чуди што освои многумина дами. Сите трендсетерки веќе ја прошетаа фризурата украсена со овој...
Еспресо Жена Магазин Мода

Детаљ кој ја разубавува секоја фризура: Еве како да го носите овој романтичен аксесоар! (ФОТО)

Слободен печат
Овој моден детаљ за коса пред се е апсолутно шик, а воедно е и практичен, па сме сигурни дека ќе стане ваш омилен аксесоар. Траките...