7 C
Скопје

Ќерката на Кајли Џенер се пофали со аксесоар вреден повеќе од илјада евра! (ВИДЕО)

И покрај тоа што има само две години, Сторми Вебстер, ќерка на мејкап могулот Кајли Џенер, има префинет вкус.

Нејзината мајка ѝ подарила дизајнерска чанта која чини повеќе од илјада евра, а девојчето не се разделува од тој аксесоар.

View this post on Instagram

this type of energy!! 😍😍😍😍😍😫😫

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Кајли ја сними својата мала ќерка како излегува од домот и се гледа во огледало додека проверува дали нејзината облека и фризура се на место, а во раката држи луксузен детаљ.

View this post on Instagram

coolest baby to ever do ittt⛈🤍🤍

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

„Факт е, ќе го копирам стилот на оваа девојка“, „Колку брзо расте“, „Симпатична“, беа само дел од коментарите на Инстаграм, но некои беа загрижени дека такво мало девојче има скапи детали „чија цена е еднаква на нивната кирија и комунални услуги“. .

Прочитајте и...  ФОТО | Сите ја обожававме секси „чуварката на плажа“ во деведесеттите: 30 години подоцна таа се уште изгледа неверојатно добро!

Поврзани вести

Кортни Кардашијан e во врска со тапанарот на „Blink-182“?

Слободен Печат

Моника Белучи и нејзините 4 правила за убавина и здравје во шестата деценија

Слободен печат

Дали филмот „Malcom & Marie“ ќе им обезбеди Оскари на Зендаја и Џон Дејвид Вашингтон?

Слободен Печат

ВИДЕО: Се појави досега необјавен настап на Тоше Проевски во еден прилепски ресторан

Слободен печат

Зеленилото го намалува физиолошкиот и психолошки стрес

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО | Дали Лила се враќа на музичката сцена?

М.Р

Остави Коментар