Тренд кој го одзема здивот: Со овој впечатлив аксесоар секој стајлинг изгледа феноменално! (ФОТО)

Сите ќе се завртуваат по вас, каде и да се појавите.

Иако летните температури значително опаднаа, тоа не значи дека би требало да се откажете од носење на фустани и сукњи. Со хулахопките се уште можете да уживате во ова женствено парче облека.

Чорапите со овој принт можат да ја зачинат целата модна приказна и на стајлингот да му дадат посебен печат. Точките оваа сезона се во тренд, како на маиците и блузите, така и на чорапите.

Овој принт делува елегантно и женствено, па сите ќе гледаат во вас. Точкастите чорапи сјајно се комбинираат со минималистичкиот начин на облекување, а со вешт избор можат многу убаво да се вклопат и со некоја покреативна и посмела комбинација.

Прочитајте и...  Најактуелната борба во овој период - Еве како да ја спречете појавата на целулит

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат