Tag : феноменално

Жена Магазин

За дами од 20 до 50 години: Ако сте вака облечени, изгледате феноменално! (ФОТО)

Слободен печат
Жените од сите возрасни групи од дваесеттите до педесеттите години, носат одело со гордост во сите пригоди кога сакаат да изгледаат шик. Дека ова правило...
Еспресо Мода

Тренд кој го одзема здивот: Со овој впечатлив аксесоар секој стајлинг изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат
Сите ќе се завртуваат по вас, каде и да се појавите. Иако летните температури значително опаднаа, тоа не значи дека би требало да се откажете...
Еспресо Шоу биз

Повторно воодушеви: Ирина Шајк во костим за капење изгледа феноменално (ФОТО)

Слободен печат
Ирина Шајк повторно не воодушеви! На својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во костим за капење, во кој се гледа дека таа навистина...