15 C
Скопје

Tag : здивот

Жена Магазин Магазин слајдер

Свилен комплет и чевли од кои застанува здивот: Кралицата Ранија потврди дека е неприкосновена икона на стилот! (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата на Jордан во последното нејзино појавување во јавноста се претстави во нешто похрабар деловен стил… Кралот Абдула Втори и неговата сопруга кралицата Ранија пред...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Цвеќе од кое застанува здивот: Амарилис е ѕвездено растение за разубавување на домот

Слободен печат
Амарилис, витешка ѕвезда или џуџе како што е наречено, припаѓа на родот на луковични цветни растенија. Потекнува од Централна и Јужна Америка, од каде е...
Еспресо Мода

Тренд кој го одзема здивот: Со овој впечатлив аксесоар секој стајлинг изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат
Сите ќе се завртуваат по вас, каде и да се појавите. Иако летните температури значително опаднаа, тоа не значи дека би требало да се откажете...
Еспресо Шоу биз

НЕЈЗИНИОТ ГОЛ ЗАДНИК ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ! Кајли Џенер се сликаше гола за Плејбој (ФОТО)

Слободен печат
Ријалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмладата милијардерка во светот, неодамна се фотографираше за новото издание на магазинот Плејбој...