ЖЕСТОКА ТЕПАЧКА заради ТИКЕТ ОД КЛАДИЛНИЦА ВО БИХАЌ! (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиРегион

ЖЕСТОКА ТЕПАЧКА заради ТИКЕТ ОД КЛАДИЛНИЦА ВО БИХАЌ! (ВИДЕО)

Едно лице е повредено и пренесено во болница.

Во босанскиот град Бихаќ денеска дошло до физичка пресметка во кладилница.

Пресметката се случила меѓу еден локален жител и неколку мигранти, по што на лице место стигнала и Брзата помош.

Според информациите до тепачката дошло заради тикет од кладилница?!

Едно лице е повредено и пренесено во болница.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close