Жељко Јоксимовиќ има вкус за жени: Погледнете како изгледала неговата прва сопруга! (ФОТО)

Наследничката  на пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, Мина Јоксимовиќ, се присети на момент од своето детство и многумина гои разнежни со овој гест.

Мина сподели фотографија од детството со нејзината мајка Весна на социјалните мрежи, создадена за време на семеен ручек со коментар:

– Ја хранам мајка ми, напиша Мина.

Фото: Инстаграм

Оваа фотографија многумина ги насмеа, па следбениците напишаа многу позитивни коментари. Најмногу коментираа дека  нејзината мајка е многу убава жена.

Инаку, Жељко Јоксимовиќ  со Весна се ожени на свои 23 години.

 

Прочитајте и...  Вкусови што се памтат: Посна македонска кујна – Вргањ со зеленчук (РЕЦЕПТ)

Поврзани вести

Единствено тие не му го завртеа грбот: Џони Деп по сите скандали и судења сè уште може да смета на овој славен бренд

Слободен Печат

ФОТО: Според фенг – шуи ова растение може да внесе благосостојба и добра енергија во домот

Слободен Печат

Од коронавирусот почина Зоран Росоманов, зетот на легендарната Виолета Томовска

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Посна македонска кујна – Вргањ со зеленчук (РЕЦЕПТ)

Милена Ризовска

Џенифер Лоренс остана без својот имот кој беше опустешен од  ужасен пожар

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО | Белата куќа во празнично руво: Меланија Трамп е подготвена за последниот Божиќ, како прва дама!

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian