-4 C
Скопје

Tag : мина јоксимовиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Жељко Јоксимовиќ има вкус за жени: Погледнете како изгледала неговата прва сопруга! (ФОТО)

Васко Спасоски
Наследничката  на пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, Мина Јоксимовиќ, се присети на момент од своето детство и многумина гои разнежни со овој гест. Мина сподели...
Еспресо Шоу биз

Го наследила талентот од татко ѝ: МИНА ЈОКСИМОВИЌ го покажа талентот, ќе се наежите кога ќе ја слушнете (ВИДЕО)

Слободен печат
Мина Јоксимовиќ го покажа својот талент, кој најверојатно го наследила од татко ѝ. Нејзиниот чичко Саша на својот инстаграм-профил објави снимка од Мина која пее...