Во луксузна вила била уапсена старлетата Тијана Ајфон поради приредување на масовни оргии! (ВИДЕО)

Објавена е снимка од викендицата во која се случила голема полициска акција каде била уапсена старлетата Тијана Ајфон, како и уште 35 личности поради поседување на дрога, оружје и проституција. На снимката се гледа дека луксузната викендица има и голем базен, а во дворот се паркирани бројни луксузни автомобили, објави сајтот Блиц.рс.

View this post on Instagram

Jaknica @queenivaprodaja ❤️

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic) on

Видеото настанало после апсењето на луѓето кои биле на „приватната забава“ на која се одвивале масовни оргии.

Според неофицијални информации, организатор на ова собирање била токму познатата старлета Тијана Ајфон, која нелегално влегла во БиХ.

View this post on Instagram

Detee moje ❤️ @natalijaa55

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic) on

View this post on Instagram

🍀

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic) on

Во полициската акција биле уапсени и припадници на меѓународна организирана криминална група.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 11.07.2020: За Овенот ќе има убави промени, а Ракот ќе запознае многу драгоцена личност

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат