1 C
Скопје

Tag : оргии

Вести Свет

Уште еден секс скандал во Белгија: 50 Французи организирале роденденска оргија спроти ковид болница, полицијата ги фатила со дрога, алкохол и ескорт девојки

И.И.
По дојава за бучава од жителите на селото Сент Мард во општината Виртон, белгиската полиција прекинала оргија со 50 голи гости и ескорт девојки кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во луксузна вила била уапсена старлетата Тијана Ајфон поради приредување на масовни оргии! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Објавена е снимка од викендицата во која се случила голема полициска акција каде била уапсена старлетата Тијана Ајфон, како и уште 35 личности поради поседување...
Вести Свет Слајдер

И Бил Клинтон го посетувал „Островот на оргиите“: Поранешен соработник на Епстајн тврди дека познати личности доаѓале

Слободен печат
Докуметарецот на Нетфликс за Џефри Епстин, еден од најконтроверзните милијардери кој на 10. октомври минатата година е пронајден мртов во затворската келија на Менхетн, открива...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Разбиена „корона забава: Британци фатени среде оргии со Тајланѓанки завршиле во затвор! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Британскиот државјанин Џорџ Хокинс, Сол Џоунс и Александар МекДонах се уапсени на тајландскиот остров Пукет во друштво на три проститутки за време на илегална забава...
Спорт Фудбал

Скандал ја тресе Премиерлигата: Оженети фудбалери имале оргии со ескорт девојки

Слободен печат
Англискиот таблоид „Дејли Стар“ неодамна ексклузивно објави дека оргиите најчесто се правеле на скапи јахти и на нив учествувале девојки од агеницјата „Cinderella Escorts“. „На...
Вести Свет

Принцот Ендрју учествувал во педофилските оргии на Џефри Епстајн?

Слободен печат
Нов документарен филм ги преиспитува тврдењата дека принцот Ендрју се придружил на оргиите кои ги организирал педофилот Џефри Епстајн и девет млади жени, додека една...
Ви Препорачуваме Магазин

Внукот на основачот на САТАНИСТИЧКАТА ЦРКВА проговори за растењето: Имам видено сè, ОД ОРГИИ ДО УБИСТВА

Слободен печат
Животот на Стентон Ла Веј бил сè само не обичен, а како дете видел речиси сè – од оргии до убиства. „Една летна вечер мојот...
Вести Регион

СКАНДАЛ СРЕДЕ ИЗБОРИ ВО УНГАРИЈА: Објавени експлицитни снимки од близок соработник на Орбан кој учествувал во оргии

Слободен печат
Снимката која се појави на интернет датира од мај минатата година и снимена е на јахта во близина на Дубровник. Денешните локални избори во Унгарија...
Жена Магазин

Која е познатата инфлуенсерка обвинета за ПОДВЕДУВАЊЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ на богати клиенти?

Слободен печат
Лилиана дел Кармен Кампос Пуељо, една од најпознатите ѕвезди на Инстаграм во Колумбија, обвинета е за водење и организирање малолетничка проституција. Осомничена е дека со...
Еспресо Шоу биз

ОРГИИ, СКАНДАЛИ И ИНТРИГИ: Сведоштва за животот во дворот на НАЈБОГАТИОТ султан на светот

Слободен печат
На власт е од 1967, а во 1984 добил независност од британската власт. Оттогаш го покажува своето вистинско лице....