25.8 C
Скопје

Tag : Тијана Ајфон

Магазин Магазин слајдер Сцена

Тијана Ајфон пуштена од притвор! (ФОТО)

Васко Спасоски
Старлетата Тијана Максимовиќ, позната како Тијана Ајфон е пуштена од притвор од Бјелина, откако беше уапсена поради проституција. Оваа информација ја потврдил и нејзиниот адвокат...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Исплива ценовникот на Тијана Ајфон: Заработува и по 1.000 евра за една ноќ, а сталните муштерии добиваат попуст

Слободен печат
Српската старлета Тијана Максимовиќ, попозната како Тијана Ајфон беше уапсена во полициска акција поради проституција, додека илегално во чамец се обидела да ја помине границата...
Спорт Фудбал

Словенечкиот судија кој им судеше на Ливерпул и на Сити уапсен за време на оргиите кај Тијана Ајфон

Слободен печат
Криминалистиката полиција на Република Српска во соработка со колегите од Србија и Словенија изведе опсежна акција во која покрај старлетата Тијана Ајфон е уапсен, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во луксузна вила била уапсена старлетата Тијана Ајфон поради приредување на масовни оргии! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Објавена е снимка од викендицата во која се случила голема полициска акција каде била уапсена старлетата Тијана Ајфон, како и уште 35 личности поради поседување...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Многу јак човек ми среди да земам диплома, завршив факултет, но не знам кој: Српските старлети се фалат, а луѓето се смеат! (ФОТО)

Васко Спасоски
Последниве неколку години се повеќе актуелна професија во Србија, па и кај нас е „старлета“. Тие сакаат да се истакнуваат, да се фалат, најчесто со...