8 C
Скопје

ВИДЕО: Се шокирала кога видела што се шета во пакетот со облека кој го нарачала од интернет

Оваа тиктокерка нарачала облека од интернет страница, но се шокирала кога во пакетот пронашла нешто повеќе од тоа што го нарачала.

Во видеото кое го сподели на ТикТок таа покажа како во вреќичката со нејзината нарачка се наоѓа и преголем пајак кој буквално шетал по облеката.

@franksharp93PART 2 @boohoo COME AND GET YOUR UNWANTED EMPLOYEE!! ##spider ##freebie ##fyp ##run ##scared ##fypシ ##boohoo ##helpp ##employee♬ Good Times (Made Famous by Roll Deep) – World Cup All-Stars

Иако не и било сеедно, таа за британскиот „The Sun“ откри дека пајакот, кој во меѓувреме го нарекла Барт, го однела во продавница за домашни миленици.

„Пајакот Барт има нов дом. Жив е и здрав“, ги извести таа фановите.

@franksharp93Bart the spider has a new home! Safe and sound! ##Part3 ##spider ##freebie ##fyp ##run ##scared ##goodbye ##boohooofficial ##helpp ##foryoupage ##fypシ ##newhome♬ Everybody’s Free (To Feel Good) – Rozalla

Многумина само од погледот кон нејзината пратка и пишале да не ја отвара и веднаш да ја врати или едноставно да го убие пајакот.

Прочитајте и...  Правила што не смеете да ги прекршите кога приготвувате шпагети

Но, таа решила да го поштеди и да му даде втора шанса за живот, предупредувајќи ги другите да внимаваат кога ги отвараат производите од интернет, шегувајќи се дека можеби со некоја пратка ќе пристигне и змија.

Поврзани вести

ФОТО | Мулдер и Скали повторно се обединија: Фотографија која ги воодушеви фановите на „Досие икс“

Слободен печат

ФОТО: Никол Шерцингер освојува со својот изглед и во четвртата деценија

Слободен печат

ВИДЕО | Бритни Спирс конечно проговори и одговори на прашања од нејзините обожаватели: Не грижете се за мене, добро сум

Слободен Печат

ВИДЕО: Инфлуенсерката Џастин Парадајс го обвини јутјуберот и боксер Џејк Пол за сексуално злоставување

Слободен Печат

Четири идеални љубовни партнери за секој хороскопски знак

Слободен Печат

Милена Радуловиќ: Ме контактираат неверојатен број на жени – жртви на насилство, дури од Русија

Слободен Печат

Остави Коментар