ТИЕ СЕ РАЗВЕДУВААТ, а Лејди Гага не е причината? БРЕДЛИ КУПЕР и ИРИНА ШЕЈК на работ од својот брак!

EPA

Руската убавица Ирина Шејк има двегодишна ќерка со холивудскиот глумец Бредли Купер.

Руската убавица Ирина Шејк има двегодишна ќерка со холивудскиот глумец Бредли Купер, но сега се шушка дека ќе ја раскинат веридбата бесз оглед на се.

Парот неодамна се најде во ек на скандалот кога медиумите започнаа да ги поврзуваат Лејди Гага и Бредли Купер, а овој пат Гага не е причината за несогласувањето.

EPA

Наводно парот повеќе не живее заедно, а како проблем се споменува и тоа што Ирина сака повеќе да се појавува во медиумите додека Бредли е против тоа.

Ирина на неодамнешната Мет Гала во Њујорк, пристигна без партнерот, а последен пат заедно во јавност се видени на доделувањето на Оскарите.

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот