шејк Archives - Слободен печат

Tag : шејк

Здравје Магазин

На­мес­то кафе, на­ут­ро пиј­те зе­лен шејк

Слободен печат
На­мес­то ра­но на­ут­ро за да се ра­со­ни­те да си под­гот­ву­ва­те кафе, оби­де­те се да вло­жи­те мал­ку по­ве­ќе труд и де­нот да го за­поч­ну­ва­те со под­го­тов­ка...
Еспресо Шоу биз

ЗА ЕДНА ОБЈАВА ЗАРАБОТУВААТ ПО НЕКОЛКУ ИЛЈАДИ ЕВРА: Ирина Шејк е најбараниот БИКИНИ МОДЕЛ, а овие дами и „дишат во вратот“ (ФОТО)

Слободен печат
Ирина Шејк е прогласена за најдобра манекенка за костими за капење за оваа година, оваа мајка на едно дете се најде на врвот на овогодишната...
Еспресо Храна

Неверојатно вкусен шејк од банана и чоколадни колачиња (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Фантастичен микс на вкусови кој ќе ве освои уште на првиот залак, пробајте го овој шејк нема да зажалите… Потребни состојки за 2 чаши: 2...
Еспресо Шоу биз

Конечно откриена причината за нивниот развод

Слободен печат
Иако веќе со месеци се зборува за тоа, разводот на Бредли Купер и Ирина Шејк изненади многумина, а сега се откриени и вистинските причини. Како...
Здравје Магазин

Веге шејк преполн со витамини

Слободен печат
Овој вкусен вегетаријански шејк е преполн со витамини…. Состојки: – 1 помала главица цвекло (приближно 120гр, варено) – 125 мл кокосово млеко, разладено – 1...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

ТИЕ СЕ РАЗВЕДУВААТ, а Лејди Гага не е причината? БРЕДЛИ КУПЕР и ИРИНА ШЕЈК на работ од својот брак!

Слободен печат
Руската убавица Ирина Шејк има двегодишна ќерка со холивудскиот глумец Бредли Купер. Руската убавица Ирина Шејк има двегодишна ќерка со холивудскиот глумец Бредли Купер, но...
Еспресо Здравје

Зелен шејк кој ќе ви го исчисти телото

Слободен печат
Ова е рецептот кој ќе ви помогне да го закрепнете својот организам, да го прочистите од наталожената масна, солена, зачинета и блага храна… Потребни состојки:...