СТРАШЕН МОМЕНТ: Погледнете како коњ удри маж на плажа (ВИДЕО) - Слободен печат

СТРАШЕН МОМЕНТ: Погледнете како коњ удри маж на плажа (ВИДЕО)

Ова е еден страшен момент кога маж бил удрен од коњ на плажа. Во видеото се гледа како човекот стои блиску до коњот и во еден момент животното го клоца и тој паѓа во песокот, пренесува порталот Lexo.

За среќа, мажот не претрпел сериозни повреди. Несреќата се случила на островот Асутиг, крајбрежјето на Мериленд. Инаку, на овој брег насекаде стои знакот дека дивите коњи кои се шетат по плажите не смеат да се допираат.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=58&v=fybYJyU8e7g

Прочитај повеќе

Исламска држава има нов лидер

Слободен печат

Три ракети паднале во близина на американската амбасада во Багдад (ВИДЕО)

Слободен печат

ОН ќе го разгледа договорот за регулирање на конфликтот во Либија

Слободен печат

Правниот тим на Трамп побара од Сенатот да ја повлече постапката за импичмент бидејќи не направил ништо погрешно

Слободен печат

Ангелов: Мојата фамилија живее во Скопје, зарем би дозволил да си ги трујам децата?

Слободен печат

Рама го поздрави договорот за воспоставување авиолинија Приштина-Белград

Слободен печат

Остави Коментар

three × 5 =

Прочитај повеќе

ПУКОТНИЦА ВО САН АНТОНИО: Двајца загинати во ноќен клуб, полицијата трага по сторителот

Слободен печат

Макрон: Ќе работиме заедно со Трамп на добар договор за да избегнеме ескалација на даноците

Слободен печат

ЕУ одвои 900 милиони евра за помош на земјите во кои владее хуманитарна криза

Слободен печат

Вучиќ за авиолинијата Приштина-Белград: Постигнавме договор без да го признаеме Косово

Слободен печат

Околу 3.300 луѓе во БиХ годишно умираат поради аерозагадувањето

Слободен печат

РУСИЈА ЈА ЗГОЛЕМУВА ОДБРАНАТА НА АРКТИКОТ: Тука нема да можат да пројдат хиперсоничните ракети (ВИДЕО)

Слободен печат