Tag : клоца

Вести Свет

СТРАШЕН МОМЕНТ: Погледнете како коњ удри маж на плажа (ВИДЕО)

Слободен печат
Ова е еден страшен момент кога маж бил удрен од коњ на плажа. Во видеото се гледа како човекот стои блиску до коњот и во...