Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Александар Пријовиќ се врати од одморот на Азурната обала, каде уживаше со сопругот Филип, синот Александар, Лепа Брена, Бобан Живојиновиќ, како и Виктор Живојиновиќ со неговата девојка Сандра Миљаковиќ.

Младата мајка се „фрлила“ во слободно време на избор на фотографии со кои ќе ги израдува следбениците на Инстаграм, па изборот паднал на онаа најжешката.

Имено, Пријовиќ на фотографијата е завртена со грбот кон камерата, стои во песокот, а нејзиниот задник изгледа повеќе од совршено.

Ваква жешка фотка, пејачката досега нема објавено, а тоа може да се заклучи и од коментарите под неа кои непрекинато пристигнуваат.

Погледнете:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

 

Прочитајте и...  Џесика Симпсон изгледа подобро отколку на почетокот на кариерата: До неодамна се бореше со вишокот килограми

Прочитај повеќе

Провокативниот албум на Мадона кој постави историски рекорди! (ФОТО)

Слободен Печат

Да се фатат последните летни денови: Викторија Лоба во секси-бикини ужива на плажа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Која е Зендаја? Актерката која влезе во историјата како најмлада добитничка на Еми награда!

Слободен Печат

Лице на Балканот: Три Македонки се враќаат со три титули од Србија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Родителски трик на Кејт Мидлтон што ќе ве воодушеви: Зошто постојано го допира принцот Џорџ по главата?

Слободен Печат

Паника во светскиот џет-сет: Ќе се откријат имињата на сите што летале со авионот на Епстин (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Нов бизарен тренд на „Тик-Ток: Со турпија за нокти си ги рамнат забите, стоматолозите реагираат! (ВИДЕО)

Слободен печат

Несудените водителки на „Еми“: Двете се позитивни на коронавирус

Слободен Печат

Мода во време на корона: Виртуелниот свет на „Еми“ наградите (ФОТО)

Слободен печат

Џесика Симпсон изгледа подобро отколку на почетокот на кариерата: До неодамна се бореше со вишокот килограми

Слободен Печат

По Даниел Крејг, Том Харди ќе го облече оделото на популарниот агент 007

Слободен печат

Цеце и Љупка, ем убавици ем успешни јавачки на коњ: Во денешниот свет мора да си најдобар во тоа што го правиш

Јасмина Кантарџиева Димков