Се породи пред 4 месеци со третото дете: Познатата манекенка изгледа совршено! (ФОТО)

Една од најпознатите манекенки во светот и тв личност Бар Рефаели (34) во јануари оваа година го роди своето трето дете – синот Давид, но многу брзо се врати во форма и го покажа својот рамен и затегнат стомак.

Израелската манекенка објави серија фотографии во црно бикини, а сите коментари се дека е вистинско чудо како изгледа така добро после само 4 месеци.

Фото: Инстаграм

Манекенката не губи време, веднаш се вратила во топ форма, а со серија фотографии откри дека се опушта покрај базен впивајќи ги сончевите зраци.

Фото: Инстаграм

Рефаели неодамна на својот инстаграм-профил објави провокативно видео на кое позира сосема гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Прочитајте и...  Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат