• породи

ФОТО: Хилари Даф го покажа бебето седум дена по породувањето

Американската ѕвезда Хилари Даф за првпат својата ќеркичка, која ја роди пред седум дена, ја покажа во јавноста на фотографијата која ја објави на нејзиниот Инстаграм профил. Американската актерка и пејачка Хилари Даф, која неодамна се породи, ја објави својата прва фотографија од ќеркичката Мае. Таа ја откри и висината и тежината на бебето, но …

ФОТО: Хилари Даф го покажа бебето седум дена по породувањето Read More »