9.2 C
Скопје

Сандра Африка со новата фотосесија ги израдува фановите на Инстаграм (ФОТО)

Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил…

Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја….

Погледнете ги фотографиите ТУКА.

Прочитајте и...  Виц на денот: Изум

Поврзани вести

Рики Мартин со новиот имиџ ги разочара следбениците

Слободен печат

Ликот од песната „Божа Пуб“ на Балашевиќ навистина постоел: Ова е легендата за Петар Божаниќ

Милена Ризовска

Секое утро се будела преморена, па ставила ноќна  камера: Се шокирала кога забележала две очи!

Слободен печат

Најздрави природни грицки: смеете да ги јадете во секое време

Слободен печат

Џорџ Клуни прв пат откри кој филм го снимил пијан

Слободен печат

Јагнешки бут со рузмарин

Слободен печат

Остави Коментар