• израдува

Сандра Африка со новата фотосесија ги израдува фановите на Инстаграм (ФОТО)

Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил… Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја…. Погледнете ги фотографиите ТУКА.