Сандали кои се посебно омилени меѓу дамите од кралските дворци, а нивната цена е многу пристапна (ФОТО)

Овие сандали кралските дами редовно ги носат во лето…

Кралицата Летиција за многумина е една од дамите со најмногу стил, а пред неколку дена е сликана во својата омилена комбинација, спортското одело кое го комбинираше со кремаста маица со принт од точки.

профимедиа

Покрај совршено вклопените бои на оделото и маицата, Летиција ги вклопила и безвременските еспадрили со полна петица од модниот бренд „mint&rose“.

профимедиа

Ова не е прв пат некоја дама од кралскиот двор да носи еспадрили. Љубителки на овие обувки се и британските војвотки Кејт Мидлтон и Меган Маркл.

профимедиа
профимедиа

Удобни, меки и во различни бои, што ви дозволува лесно да ги комбинирате со многу летни парчиња облека, а особено практични доколку сакате малку да ја издолжите фигурата.

Прочитајте и...  Кога Наоми Кемпбел ќе ви каже што треба да правите - тука нема простор за грешка: Манекенката ја откри својата бјути рутина!

Поврзани вести

Невообичаен симптом на коронавирусот кој лекарите се уште не можат да го објаснат!

Слободен Печат

Жените се повеќе подложни на негативни ефекти од пандемијата

Слободен печат

Кога Наоми Кемпбел ќе ви каже што треба да правите – тука нема простор за грешка: Манекенката ја откри својата бјути рутина!

Слободен печат

Пушачи, јадете јаболка и заштитете ги белите дробови

Слободен печат

Внимавајте додека земате лекови, заборавете на чоколадата

Слободен печат

Дневен хороскоп за ден 25.10.2020: Скорпијата ќе добие одлична работна понуда, а Бикот ќе се опушти покрај пријателите

Слободен Печат

Остави Коментар