-2 C
Скопје

Tag : омилени

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Ова е најдобриот филмски лик на сите времиња, а би можело да ве изненади кои други се во Топ 10 (ФОТО)

Слободен печат
Форест Гамп е прогласен за најдобар филмски лик на сите времиња, барем судејќи според повеќе од 1,1 милиони гласови на љубители на филмови кои учествувале...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Икона на стилот, Дајан Китон, на Инстаграм сподели видео во кое се присетува на своите најдраги стајлинзи досега… Актерката е позната по тоа што сака...
Жена Магазин Магазин слајдер

Сандали кои се посебно омилени меѓу дамите од кралските дворци, а нивната цена е многу пристапна (ФОТО)

Слободен печат
Овие сандали кралските дами редовно ги носат во лето… Кралицата Летиција за многумина е една од дамите со најмногу стил, а пред неколку дена е...
Еспресо Секс

Жените: Ова се нашите пет омилени секс пози!

Слободен печат
Постојат неколку пози во сексот по кои жените полудуваат. Имено, истражувањето на британската страница „Superdrug Online Doctor“ во кое учествуваа повеќе од 500 жени од...
Еспресо Храна

Прсти да излижеш: Полнети печени компири со фил од пица

Слободен печат
Направете го овој превкусен рецепт и израдувајте ги домашните, убедени сме дека сите ќе уживаат во супервкусот на овие полнети печени компири со фил од...