15 C
Скопје

Разголено селфи пред огледало на пејачката Елена Петреска! (ФОТО)

Познатата пејачка Елена Петреска е доста активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде објавува фотогрфии со семејството, децата, сопругот…

Но, има денови кога Петреска знае да изненади и со по некое провокативно селфи…

Така беше и овој пат. Пејачката со своите следбеници сподели фотка на која позира пред огледало, а на себе горе носи интересно бикини, додека доле е во кратки панталончиња.

Од приложеното може да се види нејзината совршена линија, на која би подзавиделе многу нејзини колешки од естрадата…

Погледнете ја фотографијата:

 

View this post on Instagram

 

#whileeveryonesleeps #morning #readyforbeach

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska) on

Прочитајте и...  ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Поврзани вести

Андреј Стојановиќ ни препорачува: Израдувајте ги најблиските со превкусна пита со јаболка

СП.

Доли Партон ја прими вакцината против коронавирусот: Доли доби доза од сопствениот лек

Слободен Печат

ФОТО | Деми Мур повторно непрепознатлива, а обожавателите веднаш реагираа: „Штета, беше убава жена“

Слободен печат

Бојана Јовановска: Сè уште сме општество во кое ќотекот е дисциплинска алатка

Ј.К.Д

Хју Грант ќе глуми негативец во филмот „Dungeons & Dragons“

Слободен Печат

ФОТО | Најубавите микроапартмани: За среќа, доволни се 30 квадратни метри

Слободен печат

Остави Коментар