Разголено селфи пред огледало на пејачката Елена Петреска! (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Познатата пејачка Елена Петреска е доста активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде објавува фотогрфии со семејството, децата, сопругот…

Но, има денови кога Петреска знае да изненади и со по некое провокативно селфи…

Така беше и овој пат. Пејачката со своите следбеници сподели фотка на која позира пред огледало, а на себе горе носи интересно бикини, додека доле е во кратки панталончиња.

Од приложеното може да се види нејзината совршена линија, на која би подзавиделе многу нејзини колешки од естрадата…

Погледнете ја фотографијата:

 

View this post on Instagram

 

#whileeveryonesleeps #morning #readyforbeach

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska) on

Видео на денот