16 C
Скопје

Tag : Елена Петреска

Магазин Магазин слајдер Сцена

Разголено селфи пред огледало на пејачката Елена Петреска! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Петреска е доста активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде објавува фотогрфии со семејството, децата, сопругот… Но, има денови кога Петреска...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пејачката Елена Петреска се разголи во градината на својот дом! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Петреска со своите следбеници на Инстаграм сподели дека конечно успеала да се ослободи од вишокот килограми, подуеноста на стомакот, целулитот и проблемите со...
Еспресо Шоу биз

Елена Петреска роденденот на својата ќерка Софија (3) го прослави на плажа (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Елена Петреска конечно најде време за својот летен одмор. Таа заедно со синчето Михаел, ќеркичката Софија и сопругот Андреј уживаат на плажите во...